Trener EMS w Warszawie

Chcesz schudnąć lub wymodelować swoją sylwetkę? A może pragniesz zwiększyć swoją masę mięśniową, bądź poprawić kondycję? Mamy dla Ciebie świetną propozycję – trening EMS w Warszawie! Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Profesjonalny trening EMS – Warszawie

ZEMS to nowoczesna technika treningowa, która wykorzystuje impulsy elektryczne do wywoływania kontrolowanych skurczy poszczególnych mięśni. Trening EMS jest w stanie aktywować wszystkie partie mięśniowe, również te głębokie, których nie da się wzmocnić w trakcie treningów konwencjonalnych. Treningi EMS dedykowane są osobom, które chcą zrzucić zbędne kilogramy, przyspieszyć swój metabolizm, zredukować ból pleców, zwalczyć cellulit, poprawić szybkość motoryczną, wyrzeźbić sylwetkę i zwiększyć masę mięśniową.

Na elektrostymulację mogą zdecydować się niemal wszyscy, niezależnie od płci, wieku oraz kondycji. Dzięki regularnym treningom EMS ujędrnisz swoje ciało, złagodzisz bóle i zaoszczędzisz sporo czasu. Zamiast spędzać godziny na siłowni, poddaj się 20-minutowej elektrostymulacji. Zapewniamy, że będziesz zachwycony z efektów! Z treningów EMS korzystają nawet zaawansowani sportowcy, tacy jak Usain Bolt, David Haye czy Piotr Gruszka. Elektrostymulacja doceniana jest również przez celebrytów m.in. Madonnę, Heidi Klum oraz Lindsay Lohan. Zatem, jeśli chcesz cieszyć się pięknym ciałem i świetną kondycją, jak popularni sportowcy i celebryci, odwiedź nasze EMS studio w Warszawie.

Trening EMS w Warszawie pod okiem doświadczonego trenera

Szukasz doświadczonego i wykwalifikowanego trenera EMS? Warszawa to miasto, w którym działamy. Znajdziesz u nas najlepszych specjalistów, którzy zadbają o Twoją motywację i poprawność wykonywanych ćwiczeń. Wybierając studio Your Time, możesz liczyć na fachowe doradztwo dotyczące sportu, zdrowia i diety, dzięki któremu łatwiej będzie Ci zadbać o formę. Nasi trenerzy EMS zapewniają również miłą atmosferę i indywidualne podejście. Jesteśmy przekonani, że z każdego treningu będziesz wychodził w świetnym humorze! Warto również dodać, że nasze studio jest wyposażone w nowoczesne sprzęty, gwarantujące najlepsze efekty. Ponadto sala do ćwiczeń jest dezynfekowana, aby każdy klient czuł się w niej bezpiecznie. Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, zadzwoń, napisz maila lub odwiedź nasze studio. Z przyjemnością opowiemy Ci więcej o treningu EMS, odpowiemy na Twoje pytania i rozwiejemy wątpliwości. Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zapraszamy do studia EMS w Warszawie!

YOUR_TIME_logo_white

© 2022 YOUR TIME – Trening EMS | FIzjoterapia | Masaż             

Wszelkie prawa zastrzeżone.